Педагогічна корекція


Педагогічна корекція
Корекційний педагог (дефектолог) – це фахівець, який працює з дітьми, які мають певні особливості у фізичному та психічному розвитку. Заняття з корекційним педагогом – це спеціально розроблена система, спрямована на подолання проблем у вихованні, освіті та навчанні дітей з урахуванням специфіки їх розвитку. Після діагностики, враховуючи вікові та психологічні особливості, складається індивідуальна програма занять.
Часто зустрічаються випадки небажання розмовляти. Діти можуть використовувати звуки, виробити якийсь свій спосіб комунікації з батьками для забезпечення власного комфорту і вираження своїх бажань, але спілкування зі сторонніми для цих «мовчунів» все-ще табу. Але навіть з ними наші працівники знаходять спільну мову і вже за кілька місяців занять вони показують дивовижні результати!
Заняття з дефектологом допоможуть
Заняття з дефектологом допоможуть
- діагностувати проблеми;

- вибудувати індивідуальну програму занять із дитиною;

- отримати рекомендації щодо проведення занять у домашніх умовах.
Коли корекційна робота розпочата в ранньому віці, то проблему можна вирішити повністю, або принаймні частково уникнути можливих відхилень, тому компенсаторні можливості мозку дуже великі. Крім того, якщо батьки додатково займатимуться вдома з дитиною за рекомендаціями спеціаліста, то в такому разі можна досягти значного результату.
Корекційно-розвиваючі заняття
Корекційно-розвиваючі заняття
  • підвищення пізнавальної активності та розвиток основних психічних процесів у дітей (сприйняття, увага, пам'ять, мислення та мовлення)
  • образотворча діяльність: ліплення, малювання, конструювання
  • навчання грі
  • розвиток мови на основі ознайомлення з навколишнім світом
  • навчання грамоти
Why Choose Us
We work hard every day to make life of our clients better and happier
Вартість
Вартість
Made on
Tilda